Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C754 - Yazılım Güncelleme ve Teknik Destek
Merhabalar,
C754 - Yazılım Güncelleme ( http://forum.concord.com.tr/showthread.php?tid=86 )
Yukarıda Belirtilen Konu Üzerindeki Yazılım Yükleme İşlemleri Anlatılmıştır,
http://destek.concord.com.tr Bağlantı Adresi Üzerinden Destek Talebinde Bulunabilirsiniz,
Ayrıca Yazılım Güncelleme İşlemleriniz İle İlgili Soru, Öneri ve Destek Taleplerinizi Bu Konu Üzerinden de İletebilirsiniz,
Merhaba; 

1. Concord Dream Edition İçin Yazılım Güncelleme İle İlgili Tarih Varmıdır ki Gerekiyor.Örneğin Facebook'ta Canlı Yayın Sayfa Uygulamasında Yapabilirken Profilde Yapamıyorum Bu Nedenle Olabilir Diye Düşünüyorum. 

2. Tabletim Dikey Konumda Kullanırken (ki İnsatgram & Facebook Gibi Uygulamalarda Mecburen) Açma Kapama /Ses Düğmeleri VE Kulaklık Girişinin ALtta Kalıyor Olması Bir Ergonomi Faciası. Çünkü Elde Yada Kılıf Düzeninde Büyük Engel Ve Kullanırken Kapatma Düğmesine Basmamak Neredeyse Mümkün Değil. Bu Problemin Cidden Düzeltilmesi Cihazın Satışı Ve Müşteri Memnuniyetini Olumsuz Etkileyecektir. Sorunun Çözümü Bence Önemlidir. 

3. Yazılım Güncelleme Ve Yedekleme İle İlgili Bir Server Oluşturmayı Neden Hayata Geçirmiyorsunuz Bilemiyorum Ama Her YAzılım Atımında Yeniden Tüm Baştan Uygulamaları Kurmak Siz Olsanız Hoşunuza Gidermiydi? 

4. EKranın KOlaylıkla Çiziliyor Olması Nedeni İLe Keşke Beraberinde Bir de Ekran Koruma Göndermeyi Düşünseniz Ne İyi Olurdu.

Soru Ve Sorunlarıma Olumlu Cevaplar/Çözümler Alabileceğimin Umudu İle Hayırlı Kazançlar Diliyorum.
Ara
(02-01-2019, Saat: 01:03)ZekiYUNCUOGLU Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba; 

1. Concord Dream Edition İçin Yazılım Güncelleme İle İlgili Tarih Varmıdır ki Gerekiyor.Örneğin Facebook'ta Canlı Yayın Sayfa Uygulamasında Yapabilirken Profilde Yapamıyorum Bu Nedenle Olabilir Diye Düşünüyorum. 

2. Tabletim Dikey Konumda Kullanırken (ki İnsatgram & Facebook Gibi Uygulamalarda Mecburen) Açma Kapama /Ses Düğmeleri VE Kulaklık Girişinin ALtta Kalıyor Olması Bir Ergonomi Faciası. Çünkü Elde Yada Kılıf Düzeninde Büyük Engel Ve Kullanırken Kapatma Düğmesine Basmamak Neredeyse Mümkün Değil. Bu Problemin Cidden Düzeltilmesi Cihazın Satışı Ve Müşteri Memnuniyetini Olumsuz Etkileyecektir. Sorunun Çözümü Bence Önemlidir. 

3. Yazılım Güncelleme Ve Yedekleme İle İlgili Bir Server Oluşturmayı Neden Hayata Geçirmiyorsunuz Bilemiyorum Ama Her YAzılım Atımında Yeniden Tüm Baştan Uygulamaları Kurmak Siz Olsanız Hoşunuza Gidermiydi? 

4. EKranın KOlaylıkla Çiziliyor Olması Nedeni İLe Keşke Beraberinde Bir de Ekran Koruma Göndermeyi Düşünseniz Ne İyi Olurdu.

Soru Ve Sorunlarıma Olumlu Cevaplar/Çözümler Alabileceğimin Umudu İle Hayırlı Kazançlar Diliyorum.

Merhabalar ZekiYUNCUOGLU,
Yazılım Güncelleme İşleminde Şuanlık Planlanan Bir Durum ve Zaman Dilimi Bulunmamaktadır,
Belirttiğiniz Tasarım Durumu Değerlendirme Sonrasında Diğer Yapı İçin Uygulanacaktır,
Şuanlık Backup ve Restore Yapısı İle İlgili Değerlendirmeler Yapılmaktadır,
Ekran Koruyucu İçin Mevcut Model İçin Tedariği Tarafımızdan Yapılmamaktadır,
Tabletinizi yeni aldık ama kesinlikle acilmiyor
Ara
(01-05-2020, Saat: 10:27)Cesur kurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabletinizi yeni aldık ama kesinlikle acilmiyor

Merhabalar,
Şarj Seviyeleri Stok Tarafında Bazen Sıfırlanmaktadır,
Ürünü Şarj' e Taktığınızda 1-2 Saat Bekleyiniz ve Şarj Uyarı Ekranı Gelmek temidir ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  C754-V2 Hafıza Kartı Kullanımı Hk. sukru.akbulut 0 2,583 17-04-2020, Saat: 18:42
Son Yorum: sukru.akbulut
  C754-V2 Yazılım Güncelleme Hk. sukru.akbulut 0 3,614 20-02-2020, Saat: 11:22
Son Yorum: sukru.akbulut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi